Van drie gelijkgezinden met een ondernemersidee tot een team van 22 medewerkers onder de koepel van de groep ADD. Life Plan is de kinderschoenen overduidelijk al lang ontgroeid. Als neutrale pensioenplanner zorgt de onderneming van Paul Fornoville voor financiële rust. Volledig op maat, want one size fits none. Voor zelfstandigen, bedrijfsleiders én werkgevers.
STERCK. Met wie hebben we de eer?
“Ik ben Paul Fornoville, Manager Life & EB. Life Plan werd opgericht in 2004 door drie gelijkgezinden. Ons doel? Uitgroeien tot een niche- makelaar, gespecialiseerd in pensioen- en zorgverzekeringen. Ik kan met trots zeggen dat we daar ook in geslaagd zijn, allemaal dankzij ons team van – destijds – veertien medewerkers. Als neutrale pensioenplanner kiest Life Plan voor de aanbieder die het best bij je past en houden we je maatplan up-to-date, zodat het blijvend past bij je fiscale en sociale situatie. Zo kan je door het leven gaan zonder zorgen, zowel vandaag als morgen. Dat gaat van een aanvullend pensioenplan en ziektekostenverzekering tot een overlijdensdekking en uitkeringsverzekering tijdens een periode van arbeidsongeschiktheid. Onze klanten zijn hoofdzakelijk zelfstandigen, bedrijfsleiders, kmo’s en grotere bedrijven. Of je nu een zelfstandige ondernemer bent, je eigen vennootschap leidt of op zoek bent naar een pensioenplan voor je werknemers: bij ons is je toekomst in veilige handen.”
STERCK. Waar staat het bedrijf ten opzichte van tien jaar geleden?
“In 2023 werd Life Plan overgenomen. Sindsdien maken we deel uit van ADD verzekeringen. Ons team – Life Plan bestaat intussen uit 22 gedreven medewerkers – is dus actief onder de koepel van de groep ADD, dat in totaal 125 medewerkers telt. De overname was voor ons een duwtje in de rug om verder te groeien in het segment van groepsverzekeringen voor kmo’s en grotere bedrijven. Er is dus heel wat veranderd ten opzichte van tien jaar geleden. Maar alleen in positieve zin!”
STERCK. Hoe heeft STERCK daaraan bijgedragen?
“Voor mij is STERCK vooral een organisatie waar zelfstandige ondernemers elkaar kunnen ontmoeten. Waar ze inspiratie kunnen opdoen. En waar ze kunnen sparren met mensen die dezelfde taal spreken en hen begrijpen. Soms blijft het bij aangename contacten, maar regelmatig groeit een gesprek ook verder uit tot een zakelijke relatie. Met een STERCK-netwerk aan je zijde sta je simpelweg sterker!”
Life Plan
Koralenhoeve 15b
2160 Wommelgem
T. 03 355 39 39
info@lifeplan.be
www.lifeplan.be