Organische groei, het juiste netwerk en vooral Kempense nuchterheid
Jef Dens & Stijn Dirken SD Group

Organische groei, het juiste netwerk en vooral Kempense nuchterheid

Ambassadeur - SD Group

Op tien jaar tijd vijf keer zo groot worden: wie doet het SD Schrijnwerkerij & Interieurbouw na? Met een hart voor hout groeiden Stijn Dirken en Jef Dens samen met hun team uit tot dé referentie in de Kempen. SD staat dan ook synoniem voor vakmanschap met een hoofdletter V. Wat het komende decennium voor de bloeiende Herentalse onderneming in petto heeft? Vooral meer van hetzelfde!

STERCK. Met wie hebben we de eer?

“Ik ben Stijn Dirken, al 16 jaar gedreven ondernemer. SD richt zich voornamelijk op totaalprojecten, interieurbouw en schrijnwerk. Dat gaat van dak- en gevelwerken tot houtskeletbouw, maatkasten, keukens, badkamers, binnendeuren en zoveel meer. Maatwerk is daarin de rode draad, want we produceren alles met de grootste zorg in ons eigen atelier. Daardoor zijn we heel flexibel en kunnen we inspelen op de specifieke wensen van onze klanten. Hen volledig ontzorgen staat bij ons dan ook met stip boven- aan op de prioriteitenlijst, naast vakmanschap en een sterke teamspirit. Elke taak in ons bedrijf heb ik trouwens ooit zelf uitgevoerd. Zo ken ik de verschillende afdelingen door en door en kan ik mijn dagdagelijkse opdracht – iedereen goed aansturen – succesvol uitvoeren.”

STERCK. Waar staat het bedrijf ten opzichte van tien jaar geleden?

“Sinds de oprichting van SD Schrijnwerkerij & Interieurbouw in 2008 zijn we organisch gegroeid aan een stabiel tempo. In 2021 en 2023 hebben we twee overnames gedaan. Zo zijn we in tien jaar tijd maal vijf gegaan. Een enorme groei die we enkel konden realiseren dankzij het talent van onze 65 medewerkers, een gezonde portie Kempense nuchterheid en de voortdurende evaluatie van onze processen. We zijn oprecht trots op waar we vandaag de dag staan. In de toekomst doen we uiteraard graag verder zoals we bezig zijn, al zetten we graag meer in op bepaalde niches binnen de schrijnwerk- en interieursector.”

STERCK. Hoe heeft STERCK daaraan bijgedragen?

“Via STERCK zijn we in contact gekomen met het juiste netwerk: stuk voor stuk betrouwbare ondernemingen die dezelfde waarden als SD uitdragen. Dat heeft geleid tot duurzame, langetermijnsamenwerkingen, iets waar ik bijzonder veel belang aan hecht. STERCK hanteert een actieve aanpak. Door ondernemers rechtstreeks te bevragen, krijgen ze een goed beeld van de noden en uitdagingen, waar ze vervolgens heel precies op inspelen. Een absolute meerwaarde! Niet alleen om gerichte connecties te leggen, maar ook om de eigen werking naar een hoger niveau te tillen.”

SD Group
Zavelheide 9
2200 Herentals
T. 014 58 64 58
www.sdschrijnwerkerij.be
www.biwood.be
www.voluxinterieur.be

Top5 meest gelezen
    Top5 gedeelde artikels